Dnes má meniny: Hermína
Zajtra má meniny: Monika
Pozajtra má meniny: Ingrida

 

Ak ste zatiaľ nevymysleli, čo by vašu mamu potešilo, nechajte sa inšpirovať našimi darčekovými košmi. Sú krásne aj efektné, môžu byť naplnené tým najlepším a najobľúbenejším obsahom, ktorý zvolíte podľa individuálneho želania. Ale aj v prípade, že výrobky do darčekového koša sami vyberať nechcete a jednoducho sa spoľahnete na naše skúsené kolegyne, určite nič nepokazíte!

Čo majú ženy v darčekových košoch najradšej? My sa pýtame za vás, sledujeme, čo vyberajú pre svojich blízkych, a tak si trúfneme radiť. V 99 percentách je to dobrý čokoládový dezert a voňavá kávička práve takého druhu, aký má vaša mamička rada. Na doplnenie sa výborne hodia rozličné oriešky, či už solené arašidy, pražené pistácie, alebo prírodné kešu orechy, mandle a lieskovce. Vo väčšom darčekovom balíčku sa dobre vyníma aj kvalitné víno, likér alebo iný dobrý alkohol. A viete čo? Na Deň matiek – ešte viac ako kedykoľvek inokedy – nesmie chýbať pekná kvetinová dekorácia. Takú vykúzlia šikovné ruky našich aranžérok, a verte, dajú si pritom skutočne záležať.

V našom internetovom obchode www.darujkos.sk si môžete darčekový kôš objednať rýchlo a jednoducho. Doručíme vám ho ZDARMA, spoľahlivo a starostlivo zabalený v priebehu 4 pracovných dní. Darčekové koše, ktoré máme skladom vám pošleme do 24 hodín. Pokiaľ ste z okolia a hodí sa vám to lepšie, môžete si ho vyzdvihnúť aj osobne v predajni Potraviny u Repiny v Omšení.

Tak čo, súhlasíte, že chutný a nádherne ozdobený darčekový kôš je výborný tip aj pre obdarovanie vašej mamy? Veríme, že áno! Veď zamyslite sa, existuje vôbec niečo, čo by potrebovala a dosiaľ jej v domácnosti chýbalo? Ak náš nápad využijete a oslava sa vydarí, budeme sa tešiť, ak sa so svojou skúsenosťou podelíte aj s ostatnými čitateľmi nášho blogu.

Daruj kôš video.Darček ku dňu matiek

CHYSTÁME v MISSEN

Misen2021.jpg