Dnes má meniny: Zoja
Zajtra má meniny: Zdenko
Pozajtra má meniny: Gabriela

Lámete si hlavu, čím urobiť radosť svojim najmilším?

 

Aj vy máte pocit, že vaši blízki už majú naozaj všetko a nechcete im kupovať zbytočnosti? Vybrať darček, ktorý poteší, je niekedy skutočne ťažké. Čo by ste povedali na nápad, ktorý každému vyhovie, nikdy nebude zavadzať a hodí sa rovnako dobre pre pánov aj pre dámy?

 

Na každú príležitosť sa nájde niečo vhodné

 

Darčekový kôš, do ktorého zabalíme bonboniéry svetových značiek, kvalitné vína či gurmánske špeciality je darom, ktorý podčiarkne príjemnú atmosféru akejkoľvek príležitosti. V predajni Potraviny u Repiny nájdete najvýhodnejšie ceny darčekových košov na trhu. Pripravujeme ich pre vás ochotne a s maximálnou pozornosťou, pričom za aranžovanie neplatíte ani cent. Môžete si zvoliť z darčekových košov v hodnote od 5 do 25 eur a spoľahnúť sa, že s takýmto darčekom nikdy neurobíte chybu!

 

Nevybrali ste si z našej ponuky a potrebujete niečo výnimočné?

Žiadny problém! Zostavte si svoj darčekový kôš "na mieru".

 

Zo širokého sortimentu čokoládových výrobkov a sladkostí, liehovín a vín, pochutín, ovocia či mäsových výrobkov vám zostavíme vhodný darčekový kôš presne podľa vašich predstáv. Zastavte sa osobne v Potravinách u Repiny a vyberte si darčekový kôš z bohatej ponuky alebo si ho zostavte podľa vlastného vkusu. Môžete nám však aj zavolať na číslo 032 / 65 972 55, prípadne napísať na e-mail na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a my vám ochotne poradíme.

 

              

O aranžovanie košov sa s láskou stará Janka Repiská. Fotogalériu výtvorov jej šikovných rúk nájdete tu 

CHYSTÁME v MISSEN

Misen2021.jpg