Dnes má meniny: Zoja
Zajtra má meniny: Zdenko
Pozajtra má meniny: Gabriela

Plať svoje šeky pohodlne!

 

Teší nás, že čoraz viac využívate službu platby šekov, ktorú ponúkame. Prostredníctvom platobného terminálu môžete v potravinách u Repiny platiť pri pokladni okrem bežného nákupu aj faktúry a šeky za elektrinu, vodu, poistné, telefón a ďalšie.

 

 Pohodlie
Vďaka tejto službe môžete platiť svoje účty popri každodennom nakupovaní. Nemusíte stáť dvakrát v rade a vaše povinnosti spojené so starostlivosťou o domácnosť vybavíte na jednom mieste. Zostane Vám viac času na Vašu rodinu, koníčky, záujmy.

Bezpečnosť
Celý proces platenia Vašich účtov v našej predajni je od momentu zosnímania účtu, až po pripísanie prostriedkov na účet vydavateľa šeku garantovaný VUB bankou. Potvrdenka z terminálu spolu s blokom z registračnej pokladne Vám slúžia ako doklad o úhrade účtu . A môžete žiť kľudnejšie.

Princíp

Princíp služby Unikasa je jednoduchý, zákazník pri pokladni predloží faktúry alebo šeky opatrené čiarovým kódom, z ktorého pokladníčka načíta údaje do príslušného terminálu. Ten z kódu na faktúre získa nielen informáciu o sume, ale aj o platobnom partnerovi, ku ktorému platba následne priamo smeruje. Klient môže sumu za nákup aj šeky a faktúry uhradiť štandardným spôsobom, teda v hotovosti alebo platobnou kartou. V súčasnosti služba akceptuje faktúry a šeky týchto firiem:

 

CHYSTÁME v MISSEN

Misen2021.jpg