Dnes má meniny: Zoja
Zajtra má meniny: Zdenko
Pozajtra má meniny: Gabriela
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Prichádza čas plnenia snov...

Milí čitatelia,

blíži sa koniec roka, čas hodnotenia dosiahnutých cieľov i nezdolaných prekážok. Každý z nás pozná oboje, veď úspešného človeka od neúspešného odlišuje iba jediná vec: počet nevydarených pokusov, po ktorých opäť vstal a šiel to skúšať znovu.

Ani my na tom nie sme inak. Pred rokom sme spustili službu „nákupy z domu“, teda donášky tovarov tým, ktorí nestihnú, či zo zdravotných dôvodov nemôžu prísť k nám. Nestretla sa s dostatočným záujmom, a tak sme ju zrušili. Dôvodom možno bolo, že k nám radšej zájdete osobne. Neodrádza nás to od vymýšľania nových spôsobov ako vám uľahčiť nakupovanie, inovácie sú súčasťou DNA Potravín u Repiny. Chceme, aby ste k nám chodili radi, preto aj v budúcom roku máme v úmysle modernizovať predajňu. Plánujeme novú samoobslužnú pokladňu, elektronické cenovky aj iné novinky. Dúfame, že sa priradia k dôvodom, prečo sa vám oplatí zastaviť v Potravinách u Repiny.

Blížia sa Vianoce, čas snívania a obdarovávania. Ako deti sme snívali všetci, často aj o tom, čo dostaneme pod stromček. Stretnutie s realitou dospelosti, žiaľ, niektoré sny zabíja. Pravidlá, stereotypy, nezmyselné problémy, zodpovednosť... Akoby sme nestíhali snívať. Teraz je tu však obdobie, keď sú naši blízki tým najdôležitejším v živote. Odložme starosti a splňme im sen kúpou milého darčeku. A pokojne trošku obdarujme aj seba, veď radosť zo splneného sna si zaslúžime tiež!

I my sme pre svojich verných zákazníkov pripravili darčeky. Ak k nám pravidelne chodievate, v tieto dni vám odovzdáme pozornosť a veríme, že vás poteší. Veď naším snom je, aby ste k nám chodili s radosťou a využívali služby, do ktorých vkladáme úsilie aj úprimný záujem o vaše potreby.

Zo srdca vám prajeme, nech čaro Vianoc spríjemní chvíle pohody v kruhu vašej rodiny a nech vám nastávajúci rok prinesie veľa zdravia, šťastia a splnenie aj tých najtajnejších želaní!

CHYSTÁME v MISSEN

Misen2021.jpg